top of page

הרצאה

from darkness to light

רוית שני לוי, אמא של אורי ז"ל, בהרצאה על הסיפור האישי של צמיחה מאובדן, דרך הקמת העמותה, קרן המחקרים, מיזמים חברתיים בארץ ובעולם לזכרו של אורי. 

הרצאה חזקה ומעצימה שנוגעת בהתמודדות, תרומה לקהילה, יזמות חברתית והגשמת חלומות.  

רוית לוי

כנס מחלות נדירות 2024: מחושך לאור - אמא של אוֹרִי ז"ל, בהרצאה על הסיפור האישי של צמיחה מאובדן, דרך הקמת העמותה, קרן המחקרים, הקמת מיזמים חברתיים פורצי דרך בארץ ובעולם לזכרו של אוֹרִי.

להצעת מחיר והזמנות השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

רוית לוי
050-7908430

תודה על פנייתכם!

לפרטים

לקוחות משתפים

רוית יקרה ואהובה, שמחנו לארח אותך, במסגרת כנס הקואליציה למחלות נדירות לציון יום המחלות הנדירות. הרצאתך מרגשת, מחזקת ומעוררת השראה. המשיכי להפיץ את אורו של בנך היקר. אצלנו ניצת האור. תודה על הזכות.

אורלי דרור אזוריאל, מנכ"לית העמותה למאבק במחלת ה-A-T & יו"ר הקואליציה למחלות נדירות בישראל

"במסגרת חג החנוכה, היתה לנו הזכות לשמוע את הסיפור מעורר ההשראה "מחושך לאור" של רוית. רוית שיתפה במסע הכואב שעברו עם האבחון של אורי ז"ל במחלה מיטוכונדריאלית נדירה, ההתמודדות עם אובדנו, הבחירה שלהם בחיים, בהקמת העמותה, ובהפצת האור והטוב. כמי שעוסקים בפיתוח טיפול למחלות מיטוכנדריאליות, היה עבורינו מרגש ומעורר מוטיבציה, להמשיך את השליחות שלנו, כדי לתת תקווה לחולים ומשפחותיהם. זו הרצאה קולחת ונוגעת בכל אחד. ובעיקר מעבירה מסר של חוסן אנושי, היאחזות בתקווה ובנתינה. מתאימה בכל יום בשנה, ולא רק בחנוכה. " https://minoviatx.com/

לימור ליאור, סמנכ"לית משאבי אנוש במינוביה

הי רוית, שמי זיוה זידלר מויסוצקי. התרגשתי מאד מהמפגש שלך איתנו בחנוכה. הסיפור האישי והמסע שעברת הם מטלטלים ואת מעוררת השראה בחיוביות, בחיוניות ובחינניות שלך. אין מילים. כל הכבוד לך. רציתי להודות לך, להחמיא על ה״Ted

זיוה זידלר, ויסוצקי

ההרצאה של רוית היתה מרגשת ועמוקה. היא סחפה את ילדי הפנימיה כולם לעולם עשיר של אהבה, פרידה , זכרון והנצחה מעוררת השראה. רוית העבירה בדרכה המיוחדת את המסר שמכל מקום יהיה קשה וכואב ככל שיהיה יש סדק של אור שדרכו אפשר להביא אור גדול הרבה יותר. תודה רבה על הרצאה מעוררת השראה ומחזקת לחיים.

גולן מלכה, מנכ"ל ובעלים של חברת הפיתוח העסקי Y.I.H Fusion

בחנוכה האחרון הפצנו אור בעזרתם של 850 עובדי קבוצת מנפאואר ישראל. זו כבר השנה השישית שקבוצת מנפאואר מחוברת בלב ובנשמה לעשייה של עמותת אורי ומלבד תרומה כספית לרכישת סביבונים שיפיצו אור, עובדי הקבוצה הצטרפו לפעילויות מפיצות אור במוסדות שונים. כל המתנדבים חזרו עם לב רחב אפילו יותר והרגשה של תרומה ומשמעות לקהילה שלנו. השנה הרגיש לנו שאנחנו רוצים להרחיב אפילו יותר את האור ולספר גם לעובדים שלא לוקחים חלק בהתנדבות הקהילתית על פעילות העמותה, על מטרותיה ועל היכולת של כל אחד ואחד מהם להפיץ את האור. רכשנו 700 סביבונים שחיכו בבוקר נר ראשון של חנוכה על שולחנו של כל עובד וקבענו זום בשעת הצהרים לכלל העובדים. את המפגש פתחנו עם כמה מילים שלי על פועלה של קבוצת מנפאואר בתחום התרומה לקהילה וחיזוק רוח ההתנדבות בקרב עובדינו. לאחר מספר מילים, עלתה רוית שני לוי מייסדת עמותת אורי, שבמצגת קצרה אך עוצמתית הסבירה בצורה מרגשת ומרתקת על פועלה של העמותה. סיימנו את המפגש בהזמנה אישית לכל אחד מהעובדים להשתמש בסביבון שהם קיבלו כדי לשמח כל אדם קרוב או רחוק שהם חושבים עליו ולהעביר אליו את הסביבון וכמובן לצרף מילות עידוד, חיבוק, או אהבה לאותו האדם. היום, אני יכולה להגיד בוודאות שכלל עובדי קבוצת מנפאואר מכירים את העמותה ומחוברים למטרותיה וכולנו מחכים כבר להמשך שיתוף הפעולה הפורה עם העמותה בשנת 2023.

קרן בר דרור סמנכ"לית משאבי אנוש, קבוצת מנפאואר

שמעתי את הרצאה של רוית במסגרת אירועי חנוכה.. ואי אפשר שלא להתרגש מהעוצמה שבהפיכת עצב עמוק לאור גדול. רוית מרצה ומעבירה מסרים של אור, של עוצמה, של עשיית הטוב, של נתינה לאחרים ושל רצון טוב שיהיה פה טוב יותר. ממליצה בחום לכל מי שצריך הרצאת השראה שתעניק לעובדים ערך חברתי מוסף.

אורטל, Orko Events

הרצאה מרגשת, מחזקת ומעוררת השראה. אישיותה הכובשת של רוית מפיצה את האור בכל מקום אליו היא מגיעה. את המקום של ההתמודדות והכאב היא מנתבת יום יום לעשייה למען האחר, נתינה וחיבוק.

ליאורה דותן, לילה הפקות

רוית יקרה, את משהו! זה לא יאומן איך את ממנפת את הסיפור של אורי לכל כך הרבה טוב! איך את מצליחה לחבר גופים ותורמים, ואיך את מקדמת את המחקר בנושא של מחלות מיטוכונדריאליות. את משהו!!! את מספרת את הסיפור שלך, של יציאה מחושך לאור גדול, בפתיחות סוחפת. הסגירה שלך עם האמונה שבכל סיבוב של הסביבון יש מאורי היא מרגשת! אנשים מאד התרגשו, התחברו לסיפור וגם התפלאו שהסביבון מסתובב מצוין. אחת המשתתפות שלחה לי: "האישה המופלאה הזאת שהבאת היום דרך הזום, רגשה אותי ברמות, איזה אנרגיות, איזה תעצומות נפש. אישה שמעניקה השראה". מאחלת שיהיה לך הכוח להמשיך להפיץ את האור בארץ ובעולם והסביבונים יגבירו את הטוב! המון תודה וחיבוק גדול לך ולהלה שלצידך,

ד"ר, פז אלניר, מנכ"לית יד טבנקין

רוית היקרה, ביום המחלות הנדירות הגעת לקורס אותו אני מלמדת באוניברסיטת תל אביב וחלקת עם הסטודנטים את הסיפור האישי שלך. איך הצלחת לצאת מהחושך לאור ולהפוך את הקושי העצום להזדמנות. תודה על מפגש מרגש וכל כך מיוחד. הסטודנטים יצאו נפעמים מההרצאה. העוצמה שלך והדרך בה בחרת להתמודד מעוררים השראה. עם המון אהבה והערכה,

ד"ר דנה לאור, מנהלת המחקר המטבולי במעבדתו של פרופ' אהוד גזית
בית הספר למחקר ביו-רפואי ולחקר הסרטן ע"ש שמוניס
אוניברסיטת תל אביב

רוית יקרה שאת!!! שמחנו מאד לארח אותך אצלנו להדלקת נרות Salesforce Israel R&D שתזכי לימים שמחים ומוארים ולהגשים את רוב החלומות🙏🧿♥️🌈🔥🍓❤️

אודליה רוזנברג, מנהלת אחריות תאגידית, סלייספורס

ביום רביעי נר רביעי של חנוכה התארחה אצלנו רוית להרצאה על הדרך שלה וסיפורה האישי מ'חושך לאור'. סיפורה האישי והתמודדות עם אובדן בנה בכורה ועד הקמת עמותה ומיזם הסביבון של אורי והפצת אור לכל כך הרבה אנשים מעורר השראה . תודה על ההרצאה והשיתוף בויסוצקי.

מיכל לוי, מנהלת יחידות עסקיות, ויסוצקי

Team Minovia Therapeutics had the honor and pleasure of hosting Ravit Shani-Levi - founder of "Ori Fund" in memory of Ori Levi. "Ori Fund" supports families of children with rare mitochondrial diseases. Ravit shared her inspiring journey “From Darkness To Light” and Ori’s love for gyroscopes (dreidels), in relation to Hanukkah. Thank you Ravit for sharing your amazing story, and giving us all hope and even more motivation to keep developing treatments for mitochondrial dysfunctions.

Minovia Therapeutics

הי רוית, זו אביגיל מנהלת השיווק של הייפר גלובלתודה רבה לך. יוזמה מדהימה למען מטרה נעלה. היה סופר עצמתי ומרגש ממש. שמחה מאד שזכינו לקחת חלק. יישר כח ובהצלחה ענקית 🙏🙂

היפר גלובל, אביגיל, מנהלת שיווק

במסגרת שיתוף פעולה ותמיכה של החברה שבה אני עובדת, "הייפר גלובל" בעמותת "הסביבון של אורי", זכיתי לשמוע את ההרצאה המרגשת והמעצימה כ"כ של יו"ר העמותה ואמא של אורי ז"ל- רווית לוי המקסימה. מיד בתחילת ההרצאה הבנו שאורי לא איתנו וליבי נחמץ בקירבי. ילד יפה תואר ונשמה, שאיבד את חיו בראשיתם לתסמונת נדירה וקשה. רווית לקחה אותנו למסע מרתק,השזור בהמון כאב,דרך חתחתים עיקשת שהובילה לאור גדול. אומנם היא איבדה ילד אבל בחרה בנפש חפצה "לשחק עם הקלפים" שקיבלה בדרך מכובדת, מעצימה ומרובת עשייה לחברה ולקהילה. אורי אהב סביבונים. ורוית בחוכמה עשתה וסובבה את הגלגל לכיוון הזה... אין סוף של פעילויות מבורכות ותרומות של מיני סוגים של סביבונים, בדיוק כמו שאורי אהב... הסביבונים האלו יוצרים חיבורים מופלאים בין נתינה לקבלה,בין אירגונים שונים לאנשים הזקוקים למעט אור...לתקווה... לסביבון של אורי... אני כותבת ודומעת משום שאני יודעת כמה כוחות רוית צריכה להמשיך הלאה למרות כאבי הפנטום בליבה... אבל היא עושה ותמשיך לעשות זאת בגאווה ובעוז! היא תמשיך לתת,ולחבר בין אנשים,היא תמשיך לסובב את הסביבונים של אורי בכל עיר וכיכר. היא תמשיך להעצים אנשים לחלום ולהגשים את עצמם למרות הכל... היא תמשיך להפיץ אור למרות החושך הגדול.. רווית ללא ספק אישה ואמא מופלאה לילד שאהב סביבונים,ועכשיו כולם אוהבים אותו חזרה❤

חברת הייפר גלובל, פולי אלימלך, מכירות

רוית המדהימה הגיעה להרצאה בבית הילדים, 'בית צבע בית אלעזרקי' לשכבה הבוגרת, יא׳ יב ׳לספר את סיפורה הנוגע ללב, על בנה אורי ז״ל, אשר מתוך כאב גדול, עשתה את הלא ייאמן והכניסה לחייה, שמחה ואופטימיות ומלא חלומות. ההרצאה היתה מרתקת, מלאת השראה, והשאירה חותם בלב הילדים. הילדים יצאו נרגשים ומלאי התפעלות מהדרך היוצאת דופן שרוית עשתה בחייה. הם שאלו שאלות, פירגנו ואימצו לחיקם את מחברת החלומות שרוית חילקה להם. רוית העבירה הרצאה נפלאה בצורה קולחת ונוגעת ללב, ממליצה לכל אחד ואחת להקשיב ולקחת איתו משהו מתוך ההרצאה.

מיכל רוזנבלום, מעצבת פנים

רוית יקרה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על שהכנסת אותנו לעולמך בהרצאה מרגשת , סוחפת ומעוררת השראה. אין לי ספק שאמליץ על הרצאתך "מחושך לאור " לכל ארגון שמחפש הרצאה שנוגעת ומעוררת חשיבה. תודה!

במבי צורי, ייעוץ אסטרטגי וניהול פרויקטים

bottom of page